Persian Language English Language

مجوز جذب 410میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی برای استان یزد در سال 1396

استاندار یزد گفت: در چند ماه اخیر حدود 410 میلیون دلار سرمایه گذاری برای استان یزد در وزارت امور اقتصادی و دارایی مصوب و مجوز آن صادر شده است.

ادامه مطلب

اتریشی ها آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در تولید انرژی خورشیدی در یزد اعلام کردند

یک شرکت اتریشی آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در تولید انرژی خورشیدی با ظرفیت10 و 30 مگاوات و با مجموع سرمایه گذاری بیش از 40 میلیون یورو در یزد اعلام کرد.

ادامه مطلب

چینی ها در زمینه تولید اکسید روی فعالیت سرمایه گذاری خود را در یزد آغاز کردند

با تلاش مسئولان اقتصادی و سرمایه گذاری استان یزد فعالیت سرمایه گذاری یک گروه سرمایه گذار کشور چین برای تولید اکسید روی در یزد آغاز شد.

ادامه مطلب

یزد در زمینه زیرساخت های سرمایه گذاری شرایط خوبی در کشور دارد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به فراهم بودن زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاری در استان گفت: وضعیت یزد در این زمینه در  سطح کشور و در مقایسه با سایر استان ها مناسب تر است.

ادامه مطلب

پذیرش مقالات کارکنان معاونت اقتصادی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد در همایش ملی یزد جهانی، فرصت ها و ایده‌های توسعه

سه مقاله کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در اولین همایش ملی یزد جهانی، فرصت ها و ایده‌های توسعه پذیرفته شد.

ادامه مطلب

نهاوندیان: رونق گردشگری یکی از سه طرح مهم دولت برای نوسازی اقتصادی است

معاون اقتصادی رئیس جمهوری گفت: بازآفرینی شهری، نوسازی ناوگان حمل و نقل و رونق گردشگری سه طرح مهم دولت برای نوسازی اقتصادی و ایجاد اشتغال فراگیر است که تا پایان امسال دنبال می شود.

ادامه مطلب

با حضور دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهوری مسایل و مشکلات سرمایه گذاری حوزه گردشگری استان یزد بررسی شد

در سفر دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهوری به استان یزد در نشستی در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، مسایل و مشکلات فراروی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب

زبده بودن مدیران اقتصادی، استراتژی تعریف شده در سیاست های استان یزد است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با بیان اینکه با دستگاههای اقتصادی تعارف نداریم گفت: زبده ترین مدیران استان باید مدیران اقتصادی باشند و این یک استراتژی تعریف شده در سیاست های اجرایی استان می باشد.

ادامه مطلب

اعلام آمادگی شرکت دانمارکی برای مشارکت در طرح های انتقال آب

یک شرکت سرمایه گذاری کشور دانمارک آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در طرح انتقال آب از دریای عمان و خلیج فارس به استان یزد و مشارکت در اجرای این پروژه اعلام کردند.

ادامه مطلب

یک طرح سرمایه گذاری خارجی در استان یزد به بهره برداری رسید

با حضور مهندس جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و به مناسبت دهه فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یک طرح سرمایه گذاری خارجی در زمینه احداث نیروگاه خورشیدی و تولید برق در شهرستان اشکذر از توابع استان یزد به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :